Jaký bude průběh příjezdu? (důležité)

Před odjezdem byste si měli zkontrolovat několik důležitých věcí. Jaké to jsou?

1) Že máte sbaleno. Kromě standardních věcí (oblečení, nepromokavá vrstva, pevné boty co vydrží ranní rosu, baterka, šátek..) se vám může hodit rouška (snad ne, ale víte, jak se to mění). A určitě oblečení na Mafia night. Více se dočtete v Co s sebou na kurz?.

2) Že toho nemáte sbaleno příliš. Zbraně, drogy (ano, i THC), maminka a hudební nástroj vám tam možná zůstaly v baťohu z fesťáku, ale radši je vybalte ještě doma. Alkohol a cigarety nejsou pro účely kurzu považovány za drogu. Ale rozumně, prosím.

3) Že s vámi počítáme. To nejlépe zjistíte v této tabulce. V ideálním světě byste tam měli mít uhrazenou platbu, vyplněný formulář a měli byste dorazit na turnus, který je tam napsaný (a na který jste se přihlásili.)

4) Že máte všechno, co po vás budeme po příjezdu chtít. Konkrétně vyplněné prohlášení o bezinfekčnosti (tohle) a doplatek kurzu (1000 Kč pokud jste dorazili po vlastní ose, 1400 Kč pokud jste dorazili společnými busy). Zároveň vám dáme papírové orazítkované potvrzení o úhradě celého kurzu (tj. záloha 2295 Kč, kterou jste zasílali na účet, plus doplatek na místě). Bohužel nejsme na místě schopni přijímat platební karty a na místě není bankomat. Jen jako upozornění. PS: několik účastníků na účet rovnou uhradilo celou částku - nebojte, víme o vás).

Ubytování na místě je v chatkách, kapacita 4 - 11 (u dvojchatek). Ubytování připravujeme dopředu, abyste se zbavili deprese z toho, že nemáte s kým bydlet (zůstává jen "ke komu já si sednu do busu"). Vždy respektujeme požadavky na preferenci nebo naopak nepreferenci opačného pohlaví, jako druhé kritérium je požadavek na společné ubytko z formuláře (nebojte, 90% lidí tam nikoho nezná), pak se snažíme chatky nakombinovat tak, abyste poznali i v rámci ubytování co nejvíc lidí ze svého oboru. U týmů je to pak samozřejmost.

 

O pořádajících organizacích

Tyto seznamovací kurzy jsou připravovány spolkem Adaptační kurz, z.s. (odpovědnost za technické a projektové zajištění) a bratrskou organizací ČZU:Go! (garant programu, instruktorů a informací o studiu).

Organizace jsou zaměřené na rozvoj projektového managementu členů organizace a zajištění aktivit pro studenty ČZU, které jsou organizovány během celého akademického roku.

Kde sídlíme

Adaptační kurz, z.s.

  • Svojsíkova 9
  • Praha 6
  • 16900

(pouze korespondenční adresa)

ČZU:Go!, z.s.

  • Koleje F, 4. patro
  • Kamýcká 1281
  • Suchdol, 165 00 Praha

Kontakty

V případě dotazů k seznamovacím kurzům nás prosím kontaktujte na e-mailu info@adaptacnikurz.cz nebo na telefonním čísle +420 721 579 949 (Marek).

.

Spolupráce

Máte nápad, jak seznamovací kurzy vylepšit? Nebo jak se zapojit do akcí které pořádáme po zbytek roku? Kontaktujte nás na predseda@czugo.cz

Stránky jsou vytvořeny organizacemi Adaptační kurz z.s. a ČZU Go! v roce 2019.