Účastník nebo náhradník. Jak se v tom vyznat (a kde to najít)?

Moc si ceníme zájmu, který letošní rok provází přihlašování na adaptační kurzy ČZU:Go!. Ten zájem je takový, že jsou všechny turnusy plně obsazeny (a třeba na třetí turnus je přes 70 náhradníků).

V tuto chvíli jsme již úplně ukončili registrace na letošní rok a případně zrušené účasti budeme doplňovat výhradně registrovanými náhradníky.

Pokud váháte, zda jste účastník či náhradník, můžete to zkontrolovat v této tabulce. Ta by pro vás měla být důležitá i z pohledu nutného vyplnění formuláře s požadavky na dopravu a ubytování. Zdůrazňujeme, že není automaticky aktualizovaná - aktualizace probíhají zpravidla každý pracovní den (ručně).

Co je v tuto chvíli důležité je, že přestává být relevantní odkaz z prvního e-mailu, který jste po registraci dostali - orientujte se prosím výhradně podle výše uvedené tabulky. Takže pokud vám e-mailový odkaz tvrdí, že jste 65. náhradník, nevěřte mu. Rozhodující je v této fázi už jen a pouze tabulka. (poznámka - důvodem je velké množství přesunů, změn a aktualizací, které registrační systém už nezvládá elegantně zpracovat. Třeba když se někdo přihlásí sedmkrát na dva různé turnusy - viď, Petře:-)

Pokud se stane, že se vám v tabulce změní status z náhradníka na účastníka, pak prosíme o co nejrychlejší úhradu platby (max do 7 dnů) - potom nabídneme místo dalšímu náhradníkovi v pořadí. Pokud nemáte k dispozici platební údaje, kontaktujte prosím Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a budou vám zaslány.

O pořádajících organizacích

Tyto seznamovací kurzy jsou připravovány spolkem Adaptační kurz, z.s. (odpovědnost za technické a projektové zajištění) a bratrskou organizací ČZU:Go! (garant programu, instruktorů a informací o studiu).

Organizace jsou zaměřené na rozvoj projektového managementu členů organizace a zajištění aktivit pro studenty ČZU, které jsou organizovány během celého akademického roku.

Kde sídlíme

Adaptační kurz, z.s.

  • Svojsíkova 9
  • Praha 6
  • 16900

(pouze korespondenční adresa)

ČZU:Go!, z.s.

  • Koleje F, 4. patro
  • Kamýcká 1281
  • Suchdol, 165 00 Praha

Kontakty

V případě dotazů k seznamovacím kurzům nás prosím kontaktujte na e-mailu info@adaptacnikurz.cz nebo na telefonním čísle +420 721 579 949 (Marek).

.

Spolupráce

Máte nápad, jak seznamovací kurzy vylepšit? Nebo jak se zapojit do akcí které pořádáme po zbytek roku? Kontaktujte nás na predseda@czugo.cz

Stránky jsou vytvořeny organizacemi Adaptační kurz z.s. a ČZU Go! v roce 2019.