Doprava na kurz

Každý se musí na kurz nějak dopravit. Vřele doporučujeme některou z následujících možností:

1) Společnými autobusy. Pokud chcete jet hromadnými autobusy s ostatními účastníky, pak si nejdříve musíte zarezervovat místo prostřednictvím tohoto formuláře. Ten musí mít vyplněný každý účastník - řeší se v něm i zdravotní a potravinová omezení a podobně. Nebojte se, autobusy řídit nebudeme - dopravu zajišťuje externí dopravce. Odjezd autobusů bude z pražských Roztyl, v den odjezdu na kurz v 10:00, 10:30 a 11:00. Ve kterém autobuse pojedete zjistíte přibližně týden před odjezdem - bude to uvedeno na tomto odkazu u Vašeho jména. Předem se omlouváme, že nebudeme schopni vyhovět požadavkům ve smyslu "kamarád jede jiným autobusem, nemůžu se přehodit k němu..?" Ty dvě hodiny bez sebe to zvládnete. Cena dopravy je 400 Kč (dohromady za obě cesty) a hradí se společně s doplatkem ceny kurzu na místě po příjezdu, tak na to, prosím, nezapomeňte. Příjezd z kurzu bude opět na Roztyly přibližně kolem 14:00.

2) MHD, tedy vlakem nebo autobusem do Telče. To má jedinou malou komplikaci, a to, že areál ve kterém jsme ubytováni je od Telče celkem z ruky (cca 9 kilometrů). Takže pokud nám dáte vědět kdy dorazíte do Telče (ideální je mezi 12:00 a 13:30), rádi pro vás pošleme auto a dovezeme vás. Jen možná budete na nádraží chvilku čekat, pokud vás tam přijede víc v nějakém rozumném rozestupu, tak vás vezmeme najednou. Rozhodně pošlete SMS se jménem a časem příjezdu na 721579949 (Marek), nejlépe den (nebo aspoň hodinu) dopředu.

3) Někdo mě přiveze (a zase odjede). Tady není moc co řešit, ideální čas je mezi 12:30 a 13:30. Přesný bod, kam byste měli dorazit, je tady. Případně na souřadnicích 49.2167711N, 15.4156264E .

4) Přijedete vlastním autem. Tady to bude komplikovanější - jednoznačně není možné auto na místě nechat v průběhu kurzu. Úplně chápeme, že při těchto slovech hrdý majitel auta skáče metr nad židli, ale je to opravdu pevné pravidlo, ze kterého neexistuje výjimka. I když jedete na vlastní nebezpečí, máme alespoň morální odpovědnost jak za účastníky, tak za areál - a nechceme řešit ani to, že se po vašem autě někdo v noci prošel. Navíc parkoviště na místě nemá ani zdaleka dostatečnou kapacitu na zvládnutí všech aut (a pak se tam neotočí ani autobus, ani sanitka...). Takže ideálně doražte na místo (stejné jako v předchozím odstavci) mezi 12:00 a 13:30, vyložíte si věci a kamarády (pokud jedete ve víc lidech) a pak uděláme takový malý vláček, kdy auta odvezete s jedním naším autem na parkoviště u nádraží v Telči (které je zdarma a pod kamerami) a zase vás pak odvezeme naším autem zpět. Předem děkujeme za pochopení.

5) Přijedete stopem. Hodně štěstí!

 

 

 

 

O pořádajících organizacích

Tyto seznamovací kurzy jsou připravovány spolkem Adaptační kurz, z.s. (odpovědnost za technické a projektové zajištění) a bratrskou organizací ČZU:Go! (garant programu, instruktorů a informací o studiu).

Organizace jsou zaměřené na rozvoj projektového managementu členů organizace a zajištění aktivit pro studenty ČZU, které jsou organizovány během celého akademického roku.

Kde sídlíme

Adaptační kurz, z.s.

  • Svojsíkova 9
  • Praha 6
  • 16900

(pouze korespondenční adresa)

ČZU:Go!, z.s.

  • Koleje F, 4. patro
  • Kamýcká 1281
  • Suchdol, 165 00 Praha

Kontakty

V případě dotazů k seznamovacím kurzům nás prosím kontaktujte na e-mailu info@adaptacnikurz.cz nebo na telefonním čísle +420 721 579 949 (Marek).

.

Spolupráce

Máte nápad, jak seznamovací kurzy vylepšit? Nebo jak se zapojit do akcí které pořádáme po zbytek roku? Kontaktujte nás na predseda@czugo.cz

Stránky jsou vytvořeny organizacemi Adaptační kurz z.s. a ČZU Go! v roce 2019.