.. aneb autobus nás bude muset vyklopit asi tak 200 metrů od areálu. Dobrou zprávou je, že věci převézt zvládneme - i když jen auty. Případně vám těch 200 metrů s kufrem rádi pomůžeme:-)

Vaši instruktoři

 

Společně se zhoršující se epidemiologickou situací si dovolujeme informovat, že v rámci kurzu přijímáme veškerá nezbytná opatření ve snaze minimalizovat riziko potenciálního přenosu nákazy Covid-19.

Jak jsme již dříve informovali, podmínkou odjezdu na kurz je předložení čestného prohlášení o bezinfekčnosti, účastníky před nástupem na kurz kontrolujeme bezdotykovými teploměry, zda nevykazují příznaky nákazy. V areálu byly instalovány dávkovače dezinfekce na všechny klíčová místa, kde dochází k vyšší koncentraci účastníků.

S platností od 10.9.2020 zároveň upozorňujeme na povinnost nošení roušek ve všech vnitřních prostorech. Ačkoli většina programu probíhá venku, část programu, který standardně probíhá uvnitř, byl rovněž přesunut do venkovních prostor.

Plně respektujeme potenciální obavy účastníků kurzu o zdraví své i jejich okolí. Protože chceme, aby rozhodnutí účastníků kurz absolvovat nebylo ovlivněno finanční stránkou, rozhodli jsme se s okamžitou platností upravit stornopoplatky a v případě zrušení účasti do 24 hodin (oznámením na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) před odjezdem na kurz budeme vracet plnou cenu uhrazené zálohy zpět.

Zároveň prosíme účastníky kurzu, aby zvážili kontakt po návratu zejména s potenciálně ohroženými skupinami (senioři, osoby se sníženou imunitou...) a v následujících deseti dnech po návratu (což je platná doba případné karantény) nenavštěvovali areál České zemědělské univerzity před začátkem semestru (mezi ukončením kurzu a začátkem semestru je dostatečný časový odstup).

Uvědomujeme si závažnost epidemiologické situace v České republice a podnikáme veškeré kroky k tomu, abychom případná rizika snížili, ačkoli není v našich silách je zcela eliminovat. Ke zrušení jednotlivých turnusů jsme dosud nepřistoupili zejména z toho důvodu, že věříme ve svobodnou volbu i osobní odpovědnost dospělých účastníků kurzu.

Zároveň ještě jednou zdůrazňujeme, že organizátorem kurzů není přímo Česká zemědělská univerzita, ale její studenti a absolventi, sdružení v organizaci ČZU:Go! z.s, a Česká zemědělská univerzita není odpovědná za tato opatření. Naší alma mater si velmi vážíme a věříme, že seznamovací kurzy ČZU:Go! budou i nadále přínosem pro její studenty, nastupující do prvních ročníků.

Děkujeme za pochopení a respektování všech platných opatření!

tým instruktorů ČZU:Go!

Situace s epidemií Covid-19 vede k tomu, že na kurzu budou zavedena některá opatření, kterými se budeme snažit minimalizovat riziko případné nákazy.

Pozitivní zprávou je, že současná opatření Ministerstva zdravotnictví nám bez větších komplikací umožňují kurz realizovat bez zásadních změn v programu i počtu účastníků. Převážná část programu probíhá ve venkovních prostorách, kde je případné šíření nákazy poměrně omezené - nicméně, jak jsme již dříve informovali, budeme ale přijímat následující opatření:

Kromě základních věcí (oblečení a podobně) se vám určitě bude hodit šátek, baterka, nepromokavá obuv (holínky, pohorky nebo něco podobného - conversky promoknou, fakt.). Jeden večer je ve stylu mafia - takže rozhodně přibalte něco ve stylu Al Capone, Casino royale nebo tak. (Upozornění: Současné gangy z NYC jsou trochů jiná mafie, oblečení ala Tupac do konceptu nezapadá.)
Co si s sebou rozhodně vezměte je rouška - nepředpokládáme, že by byla v rámci většiny aktivit nutná, ale situace se může změnit ze dne na den. Pro jistotu.

RSS aktualit

O pořádajících organizacích

Tyto seznamovací kurzy jsou připravovány spolkem Adaptační kurz, z.s. (odpovědnost za technické a projektové zajištění) a bratrskou organizací ČZU:Go! (garant programu, instruktorů a informací o studiu).

Organizace jsou zaměřené na rozvoj projektového managementu členů organizace a zajištění aktivit pro studenty ČZU, které jsou organizovány během celého akademického roku.

Kde sídlíme

Adaptační kurz, z.s.

  • Svojsíkova 9
  • Praha 6
  • 16900

(pouze korespondenční adresa)

ČZU:Go!, z.s.

  • Koleje F, 4. patro
  • Kamýcká 1281
  • Suchdol, 165 00 Praha

Kontakty

V případě dotazů k seznamovacím kurzům nás prosím kontaktujte na e-mailu info@adaptacnikurz.cz nebo na telefonním čísle +420 721 579 949 (Marek).

.

Spolupráce

Máte nápad, jak seznamovací kurzy vylepšit? Nebo jak se zapojit do akcí které pořádáme po zbytek roku? Kontaktujte nás na predseda@czugo.cz

Stránky jsou vytvořeny organizacemi Adaptační kurz z.s. a ČZU Go! v roce 2019.