Pomoc! Jsem vegetarián, neumřu hlady..? (aneb Jak to bude s jídlem)

Nemusíš mít strach, za pět dní ještě nikdo hlady neumřel.

Ale teď vážně...

Na kurzu máme standardní plnou penzi, tzn. snídaně, obědy a večeře. Začínáme první den večeří a poslední den končíme obědem - takže pokud trpíte hlady, není špatný nápad přibalit si na první den (na oběd) sušenku, okurku nebo co zrovna preferujete.

Pokud máte nějaká potravinová omezení (laktoza, vegetariáni, bezlepková dieta...) bude se kuchyně snažit vám vyjít maximálně vstříc. Speciálně u bezlepkových diet je to vždy trochu komplikovanější, klidně si některou surovinu můžete přivézt s sebou a nechat následně zpracovat. Bezlepková mouka a těstoviny jsou nicméně na místě vždycky, dobrá varianta je i přidat se k vegetariánům (kuchyně dělá často jídlo pro obě skupiny zároveň).

Úroveň stravování je přibližně na úrovni suchdolské Menzy - nečekejte Brasileiro, ale jídla je hodně a je možné si přidávat.

Celý den jsou k dispozici čaje a sirupy zdarma, samozřejmě. V mezipauzách mezi programem je zpravidla otevřený kiosek, kde se dá koupit kromě tatranek a podobně i něco teplého (třeba párky). 

   

O pořádajících organizacích

Tyto seznamovací kurzy jsou připravovány organizací Enter Agency (odpovědnost za technické a projektové zajištění) a bratrskou organizací ČZU:Go! (garant programu, instruktorů a informací o studiu).

Organizace jsou zaměřené na rozvoj projektového managementu členů organizace a zajištění aktivit pro studenty ČZU, které jsou organizovány během celého akademického roku.

Kde sídlíme

Enter Agency s.r.o.

  • Svojsíkova 9
  • Praha 6
  • 16900

(pouze korespondenční adresa)

ČZU:Go!, z.s.

  • Koleje F, 4. patro
  • Kamýcká 1281
  • Suchdol, 165 00 Praha

Kontakty

V případě dotazů k seznamovacím kurzům nás prosím kontaktujte na e-mailu info@adaptacnikurz.cz nebo na telefonním čísle +420 721 579 949 (Marek).

.

Spolupráce

Máte nápad, jak seznamovací kurzy vylepšit? Nebo jak se zapojit do akcí které pořádáme po zbytek roku? Kontaktujte nás na predseda@czugo.cz

Stránky jsou vytvořeny organizacemi Adaptační kurz z.s. a ČZU Go! v roce 2019.