Co s sebou na kurz?

Kromě základních věcí (oblečení a podobně) se vám určitě bude hodit šátek, baterka, nepromokavá obuv (holínky, pohorky nebo něco podobného - conversky promoknou, fakt.). Jeden večer je ve stylu mafia - takže rozhodně přibalte něco ve stylu Al Capone, Casino royale nebo tak. (Upozornění: Současné gangy z NYC jsou trochů jiná mafie, oblečení ala Tupac do konceptu nezapadá.)
Co si s sebou rozhodně vezměte je rouška - nepředpokládáme, že by byla v rámci většiny aktivit nutná, ale situace se může změnit ze dne na den. Pro jistotu.
 
Co nepotřebujete, nebo fakt s sebou mít nechcete?
Nepotřebujete lodičky, spacák, maminku a hudební nástroj (obzvlášť, pokud hrajete na basu). Rozhodně s sebou neberte zbraně - to zdůrazňujeme hlavně pro kluky z FLD ;-). A rozhodně s sebou nechcete mít drogy (bez smajlíku) - dopředu hlásíme, že i cokoli s obsahem THC považujeme pro účely kurzu za drogu a budeme to muset řešit. Je to podmínka, přes kterou nejede vlak - v případě drog musíme (a chceme) zastávat politiku nulové tolerance.
 
Jsou alkohol a cigarety považovány za drogu?
Pro účely kurzu nikoli, vycházíme z toho, že jste dospělí; podmínkou je, že když piju, piju tak, abych druhý den fungoval a zvládal se o sebe postarat. V areálu se nám po dohodě s majitelem podařilo bary a pártyhouse mít jen pro účastníky kurzu, ceny jsou velmi, velmi vstřícné, k dispozici jsou od nealka, přes pivo až po míchané drinky (např Redbull/Jaegermeister kolem 50 Kč). Nicméně, jeden večer (noční bojovka) bude partyhouse zavřený; takže jedna lahev s sebou je přijatelné řešení, pokud nejste odpůrci alkoholu (což respektujeme).
 

O pořádajících organizacích

Tyto seznamovací kurzy jsou připravovány organizací Enter Agency (odpovědnost za technické a projektové zajištění) a bratrskou organizací ČZU:Go! (garant programu, instruktorů a informací o studiu).

Organizace jsou zaměřené na rozvoj projektového managementu členů organizace a zajištění aktivit pro studenty ČZU, které jsou organizovány během celého akademického roku.

Kde sídlíme

Enter Agency s.r.o.

  • Svojsíkova 9
  • Praha 6
  • 16900

(pouze korespondenční adresa)

ČZU:Go!, z.s.

  • Koleje F, 4. patro
  • Kamýcká 1281
  • Suchdol, 165 00 Praha

Kontakty

V případě dotazů k seznamovacím kurzům nás prosím kontaktujte na e-mailu info@adaptacnikurz.cz nebo na telefonním čísle +420 721 579 949 (Marek).

.

Spolupráce

Máte nápad, jak seznamovací kurzy vylepšit? Nebo jak se zapojit do akcí které pořádáme po zbytek roku? Kontaktujte nás na predseda@czugo.cz

Stránky jsou vytvořeny organizacemi Adaptační kurz z.s. a ČZU Go! v roce 2019.